Yapısal peyzajda doğal taş görünümü

İsteğinize göre, otantik, tarihi ya da modern bir görünüme doğallığı kaybetmeden kavuşabilirsiniz.

Yapısal peyzajda doğal taş görünümü

Doğal taş görünümlü Country Stone dekoratif kaplama taşları sayesinde yaratıcılığınızı ortaya koyarak bahçenizde, dış ve iç mekanlarda kendi zevkinizi yansıtan farklılıklar yaratabilirsiniz. Country Stone'un çok geniş ürün çeşitliliği sayesinde hayallerinizdeki mekanı tasarlamak artık çok kolay. İsteğinize göre, otantik, tarihi ya da modern bir görünüme doğallığı kaybetmeden kavuşabilirsiniz.

Country Stone ürünleri doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu taşların içerisinden özenle seçilerek özel bir teknikle yüzey karakterlerini en ince ayrıntılarıyla gösterebilecek biçimde kopyalanarak kalıpları oluşturuluyor.Bu kalıplar içerisinde hafif agrega, yüksek mukavemetli katkısız portland çimento, inorganik-demiroksit pigmentler kullanılarak hazırlanan karışım dökülerek, Country Stone ürünleri üretiliyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com