İzmir su zirvesi 5 Haziran 2008

16 Büyükşehir belediyesi su kaynaklarının ekonomik kullanımı için buluşacak.

Türkiye genelinde 16 Büyükşehir belediyesindeki su ve kanal idarelerinin teknik, hukuki, mali ve idari problemlerine İzmir'de çözüm aranacak.

İlki Konya, ikincisi İstanbul, üçüncüsü Gaziantep'te yapılan Türkiye Su ve Kanalizasyon İdareleri Toplantısı'nın bu seneki ev sahibi İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü. 15 ilden genel müdür, genel müdür yardımcısı ve idari kadro olmak üzere 115 misafirin ağırlanacağı toplantı, 5 Haziran 2008 saat 10.00'da İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda, Başkan Aziz Kocaoğlu ve İZSU Genel Müdürü Dr. Ahmet Alpaslan'ın açılış konuşmalarıyla başlayacak.

İstişare toplantısının ana gündemi su tasarrufu olacak. Su kayıpları ve kaçaklar, tasarruf konusunda yapılacaklar ve öneriler, su kaynaklarının ekonomik kullanımı ve halkın bilinçlendirilmesine yönelik kampanyalar masaya yatırılacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ikincisini başlattığı su tasarrufu kampanyasıyla ilgili tecrübelerini paylaşacak.

Açılış günü saat 19.00'da, misafirler için Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi konferans salonunda, Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı Türk Halk Dansları Bölümü'nün gösterileri eşliğinde İzmir Gecesi düzenlenecek. Toplantı, 8 Haziran'da sona erecek. (cha)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com