Kyota sözleşmesine onay !..

Çevre ve Orman Bakanlığı, Kyotoya onayı uygun buldu...

Kyota sözleşmesine onay !..

 

Çevre Bakanlığı, "Kyoto"ya onayı uygun buldu

 

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Dışişleri Bakanlığı'na, ''Kyoto Protokolü'ne taraf olmanın kabul ve onaylanmasının uygun olduğuna'' ilişkin yazı gönderdiğini bildirdi.

Eroğlu, Milli Eğitim Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı ile İstanbul Deniz Ticaret Odası'nda imzalanan "Eğitimde İşbirliği Protokolü" törenine katıldı.

Bakan Eroğlu, törende yaptığı konuşmada, geçen hafta pazartesi günü Küresel İklim Değişimi Komisyonu'nun toplandığını, burada Kyoto Protokolü'nün tanınması konusunda müzakere yapıldığını söyledi.
 
Eroğlu, "Dışişleri Bakanlığına, Kyoto Protokolü'ne taraf olmanın kabul ve onaylanmasının uygun olduğuna ilişkin yazıyı imzalayarak gönderdim. Bu karar hükümete gidecek, sayın Başbakan bunu değerlendirecek, sonra TBMM'ye sevk edilecek" dedi.

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, "bu konuda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bilgisi olduğunu, konuyu ayrıca pazartesi günü kendisine arz edeceklerini" bildirdi.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com