Sakarya fuarında peyzaj bitkileride sergilenecek

Fuar Adapazarı Şeker Fabrikası depolarında gerçekleştirilecek...

 

SASİAD (Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği) 2006 yılından beri düzenlediği ve geleneksel hale gelen Expo Sakarya Ticaret ve Sanayi Günleri için çalışmalarına hızla devam ediyor.

 

Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) tarafından geleneksel olarak düzenlenen 'Expo Sakarya' fuarı 29 Mayıs 1 Haziran 2008 tarihleri arasında 3. kez gerçekleştirilecek. Fuar, süs bitkileri, otomotiv ve ticaret alanında ağırlıklı olacak.

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş, dernek binasında düzenlediği basın toplantısında Otomotiv ve ticaret fuarına iş adamlarının büyük ilgi gösterdiğini belirten Güneş, süs bitkisinde ise bekledikleri ilgiyi göremediklerini kaydetti.

Önceki dönemde Adapazarı eski valisi Nuri Okutan Adapazarı şeker fabrikası arazilerini peyzaj bitkileri üretimine kazandırmıştı. Ve bu araziler pek çok firma endüstriyel peyzaj bitkileri üretimine başlamış ve konusunda lider bölge olmaya ilerliyordu. 

Geçen sene yapılan fuarın 15 bin kişi tarafından ziyaret edildiğini ifade eden Güneş, bu senede 20 bin ziyaretçi beklediklerini vurguladı. Adapazarı Şeker Fabrikası depolarında gerçekleştirilecek fuarın hazırlıklarının tamamlandığını söyledi.

Fuara otomotiv ve ticarette onlarca sektörden katılımcı olacağını dile getiren Güneş, bu tür etkinliklerin ticari faaliyetleri artırdığını anlattı.

Güneş, Sakarya'da kalıcı bir fuar yeri yapılmasının gerekli olduğunu belirterek, Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası'nın bu yönde bir çalışması olduğunu bildiğini sözlerine ekledi.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com