Dünya için bir umut !

Çevre bakanları Küresel ısınma için Japonya da buluştu...

 

 

 

G-8 ülkeleriyle sera gazı salımı yüksek olduğu ülkelerin çevre bakanları, gaz salımının azaltılması, türlerin yok olmasının önlenmesi ve atıkların geri dönüşümüyle ilgili görüşmeler için, Japonya'nın batısındaki Kobe kentinde bir araya geldi.

G-8 ülkelerinin yanı sıra Çin ve Hindistan gibi hızla büyüyen ekonomilere sahip ülkelerin temsilcilerini de bir araya getiren toplantılar 3 gün sürecek.

Delegeler, küresel ısınmaya yol açan gazların salımını azaltmak için uzun dönemli hedeflerin oluşturulacağı, Temmuz ayındaki liderler zirvesine hazırlık yapacak.

G-8 liderleri geçen yıl Almanya'daki zirvede,2050 yılına kadar sera gazı salımını yarıya indirme hedefini belirlemişti . Japonya, Avrupa Birliği ve Kanada öneriyi desteklerken, ekonomik büyümeyi ön plana alan gelişmekte olan ülkeler, bu hedef için ABD daha çaba göstermediği sürece anlaşmayı imzalamak istememişti.(aa)

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com