Hedef Yeşil Bir Elazığ !

Elazığ Belediyesi Park Yapım Çalışmaları...

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin değişik noktalarına park yapım çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet Mahallesi Yeşilkent mevkiinde çalışması yapılan park bitme aşamasında. Büyük bir alan üstüne inşa edilen parkın içinde yürüyüş alanları, koşu pisti, bisiklet alanları, süs havuzları, oturma bankları, pergolalar ve çiçek parterleri yer alacak.

 

"Yeşiller içinde bir Elazığ" sloganıyla ağaç ve süs bitkisi dikim çalışmaları yaptıklarını hatırlatan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanolu şehrin farklı yerlerinde de park yapım çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi. Selmanoğlu, "Bilindiği gibi bahar ayıyla büyük bir yeşil atağına başladık. Şehrin dört bir köşesinde bu tür peyzaj çalışmalarımızı devam ettirirken yeni park alanları üretme çalışmalarımızı da sürdürdük. Amacımız doğusuyla batısıyla, güneyi ve kuzeyiyle yemyeşil bir Elazığ oluşturmaktır”

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com