Mini sıklamenler bir harika !..Syngentadan

Saksıya alımdan sonra 12 haftada çiçeklenen çok erkenci bir seri.

Mini sıklamenler bir harika !..Syngenta dan

 

Mini Siklamen - Cyclamen persicum mini Libretto®


Libretto, 9-5 cm saksılara uygun, gerçek F1 hibrit yeknesaklığında tam bir minyatür siklamen. Bu mini serisi nakliyeye çok dayanıklı .
Libretto, saksıya alımdan sonra 12 haftada çiçeklenen çok erkenci bir seridir. Kompakt olması yoğun ekimleri mümkün kılıyor. Bunlara ek olarak bitki yapısı ve çiçek kalitesi çok yeknesak. Bitki yapısı yapraklar ve çiçekler arasında iyi bir uyum sağlıyor. Libretto diğer çeşitlerle ayni kategoriye girmiyor, çünkü küçük çiçek boyu, küçük yaprakları ve bitki yapısı ile gerçek bir minyatür. Libretto, 7-11 cm saksılarda ve hatta 6 cm saksılarda mikro-siklamen olarak da yetiştirilebilir. Yeni mini siklamen  pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek farklı bir çeşit. Geniş renk yelpazesi ile Libretto, kısaca bir harika!

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com