Rulo çimde tartışma…

Fileli mi? Filesiz mi? Sizce hangisi?

Rulo çimde tartışma…

Fileli mi? Filesiz mi?

Çim ekimi tarih oldu diyebiliriz. Rulo çim üretimi adeta patlama yaptı. Endüstriyel bir ürün haline geldi. Çim ekiminde ki meşhur tartışmalar bir yandan sürerken, rulo çim uygulamaları ile yeni tartışma başlıkları çıktı. File üzerine…

Bir görüşe göre çimin fileli olması rulo çim tabakasının dağılmasını engelliyor ve bir kalite belirtisi. Diğer görüş kaliteli üretilmiş rulo çim tabakasının fileye ihtiyacı olmaz, dağılmaz. Üstelik hem çim alanlarda topuklu ayakkabı ile dolaşmalarda düşmeye ve takılmaya neden oluyor.

Peki bu konuda siz hangi taraftasınız?  

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com