Alüminyum Bahçe Ürünleri

Aydınlatma ve Korkuluk sistemleri

Dış mekan aydınlatma armatürleri, garaj ve giriş kapıları, kameriye ve korkulukların da dahil olduğu 2D Collection tarafından imal edilen ürünler, alüminyum dökümden üretiliyor ve alt yıkaması yapıldıktan sonra fosfat kaplanarak, elektrostatik polyester toz boya ile kullanıcıların tercihleri doğrultusunda boyanıyor. Aydınlatma armatürlerinin ve korkulukların ankraj sistemleri sütun içine gizleniyor ve tüm ürünlerin vida aksamlarında paslanmaz çelik kullanılıyor.

Alüminyum döküm modüler sistem bahçe, teras, balkon korkulukları ve garaj kapıları, istenilen ebatlarda, kullanıcının tarzı ve ihtiyaçları doğrultusunda demonte şekilde üretiliyor. Garaj kapılarında sensörlü, uzaktan kumandalı kapı açma mekanizması da ilave edilebiliyor. Ürünlerin montaj işlemleri yine 2D Collection tarafından yapılıyor.

2D Collection’ın minimal çizgilerden klasik tarzlara kadar birçok alternatifi barındıran ürün gamı sayesinde kullanıcı hem alüminyum döküm korkuluk sistemleri ile stilini tamamlayacak tasarımlara sahip olurken, hem de rutin boya ve bakım zahmetlerinden de kurtuluyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com