Mantar geliyor… Çözüm koruyucu ilaçlama

Yağışlı haftanın hemen ardından kritik zamanlama ile ilaçlama yapılmalı...

Mantar geliyor… Çözüm koruyucu ilaçlama

 

 

Yağışlı bir hafta geçiriyoruz. Ancak hemen ardından sıcaklar geliyor. Nem oranı yükselecek ve istisnasız tüm çim alanlar fungusit saldırısına maruz kalacak. En mantıklı ve ekonomik çözüm kritik bir zamanlama ile koruyucu ilaçlama. Syngenta’nın FUNGİSİT (Mantar İlacı) bu amaçla üretiliyor.
Islanabilir Toz Captan

Kullanma Şekli
İlaçlamaya, hastalık görülmeden önce koruyucu olarak başlanılmalı ve yeni gelişen bitki kısımlarının korunması için ilaçlamalar tekrarlanmalıdır.
İlaçlamadan iyi bir sonucun alınabilmesi için, kaplamanın iyi yapılması gerekir (Yaprakların alt yüzü de ilaçlanmalıdır).

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com