Ekotank , Yeni su depolama sistemi !

Artık boş olan su deponuza yer aramayı düşünmeyin ...

Yeni Sıvı Depolama Sisteminin kurulumu ve taşınması çok pratik .Küresel ısınma ve kuraklık nedeni ile su depolama sistemleri üzerine çalışmalara başlayan Histaş A.Ş  bu konuda en uygun çözüm yolu olan Ekotank markası ile sıvı depolama sistemlerinin üretimine başladı. Mevcut sistemlerde su deposunu yerleştirmek için kırma ve yıkma işlemlerinin yapılması gerekir ki, bu zaman ve para kaybına yol açar.  İçme ve kullanma sularının doğrudan güneş ışığına maruz kalmaması sağlık açısından önemli unsurlardan biridir. Güneşin zararlı ışınları sudaki birçok bakterinin üremesine neden olur. Bunun en belirgin örneği ise polyester ve polietilen depolarda oluşan yosunlaşmadır. Ekotank,gerek depolamadaki pratik ve kolay kullanımı ile gerekse güneş ışığı geçirmeyen yapısı sayesinde  suyu sağlıklı bir şekilde muhafaza etmenize olanak sağlayacak. Ayrıca  dayanıklı, sağlam, esnek, katlanabilir, kolay taşınabilir ve az yer kaplayan yapısı ile Ekotank, su sorunlarınıza yeni bir çözüm getirir. Ekotank, kullanılmadığı zaman katlanarak kaldırılabilir, kolaylıkla taşınılabilir. Çok amaçlı bir kullanım sunuyor bizlere.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com