Yapı fuarı başladı... Gezilmeli !

Yapı 2008 İstanbul fuarında peyzaj uygulamalarına yönelik ürünlerde sergilenebiliyor.

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı , 30 Nisan 2008 Çarşamba (Bugün) saat 11:00 başladı.  Fuar, 30 Nisan – 04 Mayıs 2008 tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü Tüyap fuar merkezinde  beş gün sürecek.

Ziyaretçiler  saat 11:00 – 19:30 arası fuarı gezebilecekler. Yurtiçi ve yurtdışı pekçok katılımıcı ile ziyaretçiyi buluşturacak fuar, yılda bir kez düzenleniyor. YEM tarafından organize edilen fuar, bu yıl 800’e yakın katılımcı  ürünlerini sergiliyor. 31' incisi  düzenlenen fuar, Türk yapı sektörünün en büyük fuarı olarak kabul ediliyor. Yapı 2008 İstanbul fuarında peyzaj uygulamalarına yönelik ürünlerde sergilenebiliyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com