Marmara Fidancılık Fuarda !

Marmara Fidancılık ve Sakarya Botanik de katıldı.

 

 

Marmara Fidancılık Fuarda !

Marmara Fidancılık ve Sakarya Botanik'in de katıldığı ve ADG Fuarcılık tarafından organize edilen ''BLUEXPO Karadeniz EQHO Fuarı'', 2–18 Haziran 2007 tarihleri arasında Karadeniz’in önemli liman kentlerinde gerçekleştirildi.

“Yüzen Fuar” projesinin ilk adımı olan''BLUEXPO Karadeniz EQHO Fuarı''nın Karadeniz'in turizm merkezleri olan Varna, Köstence, Odesa, Yalta, Soçi ve Batum'da gerçekleşti. Fuar ilk olarak otel ve restoran ekipmanları sektöründe yapıldı. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İstanbul Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, Trabzon Belediyesi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği, Trabzon Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile Trabzon Ticaret Borsası’nın destek verdiği fuarla birlikte, Sakarya Botanik uluslar arası hedeflerinden birisini daha gerçekleştirdi.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com