Çok Amaçlı İş Makinaları

Farklı model seçenekleri ile her tür ihtiyaca cevap verebiliyorlar.

Çok Amaçlı İş Makinaları

 

Agrione belden kırmalı, kullanımı ve nakliyesi son derece kolay, kompakt ve güçlü, çok amaçlı bir iş makinası. Dizel veya benzinli Japon malı motorlarla donatılmış 26 -63 HP model seçenekleri var.
Multione serisi makinelerle aynı tasarıma sahip olan Agrione serisi makinalar tek hidrolik pompa ile donatılmış.
30 dan fazla ataşman seçeneği ile Agrione serisi peyzaj, tarım ve inşaat sektöründe tek makina ile pek çok işinizi yapabilmenizi sağlıyor.
Agrione iş makinaları yüksek teknoloji ile donatılmış ve farklı model seçenekleri ile her tür ihtiyaca cevap verebiliyorlar.

 

30'dan Fazla Ataşman
2200 Kg' a Kadar Yük Taşıma
26 - 63 HP Motor Gücü
4WD Hidrostatik Transmisyon 

 

C.S.F. firmasının ürünü ve Türkiye’ de kendi sınıfındaki tek ürün olan çok amaçlı iş makinaları  Türkiye’de Snm Ltd tarafından satışa sunuluyor. Peyzaj ve İnşaat gibi pek çok alana hitap eden CSF çok amaçlı iş makinaları 50’ den fazla ataşman seçeneği sunuyor…

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com