Üretim Kalitesi artıyor... Adapazarı

Yıl boyunca kesintisiz olmak üzere zengin bitki türlerini pazara sunabilecekler.

Türkiye'de kaliteli dış mekan süs bitkileri yetiştiriciliğinde bilimsel bilgi ve teknoloji kullanımı her geçen yaygınlaşıyor. Yabancı yatırımcılar içinde gözde bir yatırım olan süs bitkileri üretiminde, özellikle Adapazarı tercih ediliyor. En son örneklerden biri de  Ada Plant A.Ş oluşumu.  Adapazarı'nda yüksek kalitede verimli toprağa sahip 20 hektarlık bir alan üzerinde üretime başladı. Şirket, değişik tür ve ebatlarda süs bitkilerini Türkiye pazarı ile birlikte komşu ülke pazarlarına da sunmakta. Ada Plant, Ankara'da yerleşik Karaoğlu Peyzaj ile kendisine know-how ve teknoloji desteği veren Hollanda'da yerleşik Ton van den oever Nurseries, Başarı Yatırımlar ve Yıldırım Fidancılığın işbirliğiyle kuruluyor. Ortaklar grubunun değişik coğrafyalardaki stratejik yayılımı kendilerine iklimleri ve toprakları farklı bölgelerde üretim yapma imkanı sağlıyor. Böylece bir kısmı yıl boyunca kesintisiz olmak üzere zengin bitki türlerini pazara sunabilecek.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com