Şekerbank Sera Kredisi

Sera üretimi yapma amaçlı inşaat ve diğer yatırım maliyetlerinin finansmanı için kullanılabiliyor.

Şekerbank Sera Kredisi

 

Tarımda üretim metodlarını modernleştirmek için sera yapımı/işletme ve organik tarıma yönelik harcamaların finansmanını desteklemek amacıyla kullanılan bir kredi.

 

Organik Tarım ve Sera Kredisi Özellikleri;

İşletme Kredisi: Organik tarım ve sera üretimi yapan firmaların işletme ihtiyaçlarını tamamlamak için (tohum, fidan, gübre, ilaç, ürünlerin paketleme ve ambalajlanması vb.) kullanılabilir. Azami 24 ay vade ve 75,000.-YTL limit olmak üzere, taksitli kredi olarak esnek ödeme opsiyonu ile de sunulabilir. (3 ay ödemesiz, 6 ayda bir ödemeli, mahsul vadeli gibi...)

Tesis Kredisi: Organik tarım veya sera üretimi yapma amaçlı inşaat ve diğer yatırım maliyetlerinin finansmanı için kullanılabiliyor.
Azami 36 ay vade ve 250,000.-YTL limit olmak üzere eşit taksitli veya 3-6 ay ön ödemesiz dönemler dahilinde taksitli kredi şeklinde kullandırılabiliyor.

Vadeler ve ödeme planları tarımsal faaliyetlerin ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş.
Eşit taksitli olabildiği gibi ön ödemesiz dönem içerecek şekilde yapılandırılabiliyor.
Size uygun ödeme ve vade seçenekleri için Şekerbank şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com