Bir imza da siz atın !..

Türkiye nin Kyoto Protokolünü en kısa zamanda imzalamasını istiyorsanız...

Bir imza da siz atın !.. 


Türkiye'nin Kyoto Protokolü’nü en kısa zamanda imzalamasını istiyorsanız, siz de bir imza atın.

Türkiye’nin iklim değişikliğine neden olan gazları hızla artan oranda üreten bir ülke olarak, dünya üzerindeki yaşamı tehdit eden küresel ısınmayı durdurmak için üzerine düşenleri yapmasını, ilk adım olarak da sera gazlarında indirim hedeflerini belirlemek için gerekli çalışmaları yaparak, Kyoto Protokolü’nü en kısa zamanda imzalamasını istiyorsanız, lütfen imzanızı atın.
 
Türkiye Yeşiller'i, Türkiye'nin Kyoto Protokolü'nü imzalamasını talep eden kitlesel imza kampanyası 16 Şubat'ta başlattı.

İstanbul'da başlatılan kampanyaya destek amacı ile ilk 100 imza, aralarında Sezen Aksu, Yıldız Kenter, Pınar Selek ve Metin Üstündağ'ın da bulunduğu tanınmış isimlerden geldi.
 
En az 100 bin imza toplanması hedeflenen kampanyanın sonunda toplanan  imzalar, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gönderilecek.
 
Çeşitli yerlerde kurulan standlarda ve internet üzerinden gerçekleştirilecek kampanya, 16 Nisan'a kadar sürecek.
 
Türkiye anlaşmayı imzaladığı takdire çevre ve hava kirliliğinin önlenmesi amacıyla 20 milyar dolara varan yatırım yapması gerekiyor.
 
Türkiye bu yatırımı gerçekleştirecek ekonomik gücü olmadığı için Kyoto Protokolü'nü imzalamıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com