Doğa için Re- Tabure

Yurtiçi ve yurtdışından 95 tasarımcı tarafından tasarlandı.

 

Doğa için Re- Tabure

 

Sevdiklerine özel bir hediye vermek ya da özgün tasarımlı bir tabureye sahip olmak ister misiniz? Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu ederken, aynı zamanda doğa korumaya katkıda bulunmak ve WWF-Türkiye’ye destek olmak elinizde!
Maison Française’in 150. yılı için tasarlanan taburelerden biri sizin ve sevdiklerinizin olabilir!

 

Maison Française dergisi 150. yılını adına gerçekleştirdiği Re-Tabure sergisi ile WWF-Türkiye’ye bağışta bulundu. Sergi süresince ve sonrasında satılan taburelerin gelirleri WWF-Türkiye’nin doğa koruma projelerine destek olacak.

Yurtiçi ve yurtdışından 95 tasarımcı tarafından doğa, doğaya verdiğimiz zararlar ve ekoloji konularından yola çıkarak serbestçe yorumlanan IKEA’nın Oddvar tabureleri; sevdiklerine özel bir hediye vermek ya da özgün tasarımlı bir tabureye sahip olmak isteyenleri bekliyor. Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu ederken, aynı zamanda doğa korumaya katkıda bulunmak ve WWF-Türkiye’ye destek olmak elinizde.

Tabureler 200 YTL’ye WWF-Türkiye ofisinden temin edilebiliyor.

Tabure tasarımlarını görmek için tıklayınız

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com