Emprenyeli ahşap saksılar…

Malzeme ahşap, dekoratif, dayanıklı. Gerisi ustanın ellerine kalıyor.

Emprenyeli ahşap saksılar…

 

Vakum, basınç ve çeşitli kimyevi maddeler kullanılarak, ahşabın özüne kadar işlenen emprenye ahşabı betondan daha sağlam, çelikten daha dayanıklı bir malzeme oluşuyor ve çürüme  önleniyor.

 

Neden Emprenye?

Emprenye ahşap malzemenin çevre iklim şartları, yüksek ısı, nem, mantar, böcek, termit, deniz kurdu vb. gibi çürüme sonucu hizmet dışı kalmasına neden olan faktörlere karşı en az 10 kat arttırıyor. Örneğin Emprenye edilmiş bir elektrik yada telefon direğinin hizmet ömrü ortalama 50 yıl, Emprenyesiz direğin ömrünün 5 yıl .

 

Emprenye Nerelerde Uygulanıyor?

* Çocuk Oyun Gruplarında
* Köprü İnşaatlarında
* Çit Kazıklarında
* Çatı ve Ahşap Zemin kaplamalarında
* Pergole, Kamelya, Bank, Çiçeklikler vb.
* Deniz suyu, ve Deniz Kurtlarına karşı İskele yapımında
* Ahşap Yalı baskı ve Karkas yapımında
   

Kısaca Ahşabın bulunduğu tüm mekanlar kullanılabiliyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com