En güzeli… Cam güzeli

Yeni cam güzelleri erken çiçekleniyor ve raf ömürleri uzun.

En güzeli… Cam güzeli

 

Baharla birlikte mevsimlik çiçek dikimleri başlıyor. Pek çok bahar mevsimlik çiçek çeşidi var. Ancak cam güzelinin (pervane) yeri bir başka. Çiçeklenmesi ve renk çeşitliliği ile adeta bahçelerin vazgeçilmezi. Seralarda yetiştirilen Camgüzelleri yeni yeni çiçekleniyor. Dış mekanları dikimi için 15 Nisan beklenmeli. Malum bu yıl kış sert geçiyor.

Syngenta, bu yıl Cam güzelinin renk çeşitliliğinin yanı sıra büyüme boyları ile de çeşitlilik getirdi.  

Camgüzeli - ımpatiens walleriana cajun®

Bugüne kadar pazara sunulan, üreticiye, toptancıya ve son kullanıcıya büyük faydalar sağlayan ilk uzamayan cam güzeli.
Cajun serisi bol çiçeği ve geniş renk yelpazesi, kısa üretim süresi ve erken çiçeklenmesi ile satışa çabuk sunulabiliyor. Kompakt olması yoğun üretimlerde ideal.
Boylanmanın problem olduğu yüksek nemli ve sıcak iklimlerde dahi uzamıyor. Serada satışa kadar uzun süre dayanabiliyor. Bu anlamda nakliyeye dayanıklı ve raf ömrü uzun. Cajun, kompakt büyümesiyle, hava şartları ne olursa olsun, kısa çiçek sapı ve yaygın bitkisiyle son kullanıcıya da bahçesinde avantaj sağlıyor. Cajun; impatiens walleriana camgüzeli serisinde kesinlikle bir numara olmaya aday
.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com