İlk gerçek kırmızı gazanya … Syngenta dan

Çiçeklenmesi diğer gazanyalardan daha uzun süreli.

İlk gerçek kırmızı gazanya … Syngenta dan

 

Hibrit gazania splendens (gazanya) gazoo®


Gazoo® çok iri çiçeklenmesi ile diğer Gazanya çesitlerinden farkli olan yeni bir Gazanya tipidir. Çok güçlü bitki yapısı ve çiçek yapraklarına sahiptir.

10 cm'e yaklaşan çok geniş çiçek çapı ile estetik ve tüketicilerin ilgisini çekecek. Canlı sarı, canlı portakal ve canlı vanilya gibi gazanya'ya değişik bir etki veren eşsiz renklere sahip.

Gazoo halkalı kırmızı, ilk gerçek kırmızı gazanya olarak Fleuroselect Novelty Mark Winner ödülünü kazanmış. Çiçekleri diğer gazanyalara göre daha uzun süreli ve düşük ışık şartlarında bile açabiliyor.
Güçlü bitki yapısı ve çiçek yaprakları, bu seriyi peyzaj ve saksılı tasrımlar için uygun kılıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com