Hangardan tropik adaya !

Tropik ada sekiz ayda tamamlanabilmiş.

Hangardan tropik adaya…

 

Almanya’nın başkenti Berlin’de daha önce uçak ve otobüs tamiri için kullanılan hangar 70 milyon euro harcanarak tropik bir adaya dönüştürüldü. İnsanların akın ettiği adada 4 saat yaşamanın bedeli 13 euro. Soğuk kış günlerinden kaçmak isteyenler çadır kiralayıp günlerce de tatil yapabiliyor...
360 metre uzunluk, 210 metre genişlik ve 107 metre yüksekliğe sahip olan hangar, yani Tropikal Island tatil merkezi, tam 8 futbol sahası büyüklüğünde. Malezyalı iş adamı Colin Au’nun tatil adasına çevirdiği hangara da sıcaklık sürekli 28 derecede tutuluyor.
Hangarın içinde yüzme havuzları, su kaydırakları, ve kocaman bir plajı 24 saat hizmet veriyor.

 Tropik Ada’ 8 ayda tamamlanmış. Afrika çamuru ve sazlığından yapılmış geleneksel bungalow evleri bulunuyor..Büyük havuza giren insanlar daha sonra şezlonglara uzanıp plaj keyfi yapıyor. Adanın eğlence merkezinde, çeşitli ülkelerden gelen sanatçılar gösteri yapıyor.Tropikal ada, değişik bölümlerden oluşuyor. Bunlardan biri de Bali Körfezi. Romantik bir yemek isteyenler için özel bir köşe oluşturulmuş. Çocuklar da unutulmamış. İçinde oyuncaklar olan büyük bir çocuk parkı yapılmış.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com