Eğimili alanlarda Terra bloklar…

Özellikle yerel yönetimler şev uygulamaların da çok tercih ediyor.

Eğimili alanlarda Terra bloklar…

 

Özellikle yerel yönetimler şev uygulamaların da çok tercih ediyor

 

Terra Blocklar gerektiğinde donatılı olarak kullanılabilmeleri, istinat sistemleriyle bütünlük oluşturabilmeleri ve bitki kullanımındaki çeşitlikiği nedenleri ile kullanımı giderek yaygınlaşıyor.

Düzgün ya da eğrisel, dik ya da eğimli, alçak ya da yüksek tüm yüzeylerde kullanılabiliyor.

Birbirlerine harçsız kilitlenebildiklerinden montajları çok kolay.

Kolayca yerleştirildiğinden hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlıyor. Yuvarlak ve doğal taş görünümleri ve renk çeşitliliğiyle tasarımlara zenginlik katıyor.

Dik durumdan sığ eğimlere kadar değişebilen duvar açıları ve basamak oluşumunda yarımay şeklinde kilitlenebilmesiyle istenilen geometriye uyum sağlıyor.

Malzemenin modüler olması tasarımcıların çok çeşitli tasarımlar  oluşturabilmelerine olanak sağlıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com