Ahşap Kamelya

Bahçenizde ki küçük patikalar bizi dinlenme, rahatlama ve huzur bulma noktalarına ulaştırır

Bahçenizde ki küçük patikalar bizi dinlenme, rahatlama ve huzur bulma noktalarına ulaştırır. Bunlardan belkide tek başına kitap okurken en huzur verici aynı zamanda dostlarla uzun sohbetlerde saatlerin nasıl geçtiğini unuttuğumuz kamelyamızdır.
Peki kamelya alırken nelere dikkat edilmeli?
Bahçemizin dokusuna uygun olması için ahşap bir kamelyaya karar verdiysek. ahşabın vakumlu emreye, kullanılan kerestenin çam, çatının lambiri üst kaplamasının Yonca Shyngle, metal kısımların elektrostatik boya ile boyalı olmasına dikkat edilmesi uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılmasını sağlar.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com