Mucize gübre taneciği !..

Saksılı bitkiler de çok başarılı sonuçlar veriyor.

Mucize gübre taneciği !..

 

Her bir  Osmocote taneciği, salınımı  kontrol eden benzersiz bir reçineyle kaplı. Bitkiler  ihtiyaç duydukları besini ihtiyaç duyduğu zaman alabiliyor. Her  bir tanecik, tüm besinleri (NPK)  içeriyor. Geriye sadece bitkinin periyodik sulaması kalıyor.

Dış mekan bitkilerinde vejetasyon dönemi boyunca 4 ayda bir uygulanıyor. Salon bitkilerinde de aynı şekilde. Bitkiler güçleniyor, dayanıklılıkları artıyor ve düzenli gelişebiliyorlar. Dış mekanda serpilerek uygulanıyor. Toprağın en üst 2-7 cm etkili olabiliyor.

Özellikle saksılı bitkilerde ve saksılı bitki üretiminde kullanımında çok başarılı sonuçlar alınıyor. Adeta saksılı bitki üreticilerinin gözbebeği.  Bitkiler saksıda ihtiyaç duydukları besinlerin sürekli ve tutarlı olarak alabiliyor. Bu nedenle parlak renkler, sağlıklı yapraklar ve sürekli canlı bir görünüme sahip olabiliyorlar.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com