En kalitelisi Baltık torfu !..

Baltık torfunun kalitesi tüm dünyaca kabul ediliyor.

Beyaz Baltık torfu


Beyaz Baltık torfu, kalitesi tüm dünyada biliniyor. Beyaz baltık torf kendi substratınızı oluşturabilmek için en uygun hammadde. Örneğin; asit seven bitkiler için veya tuza duyarlı bitkiler için kendi yetiştirme ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Örtü altı yetiştiriciliğinde ürün kontrolü, kalite ve kalitenin sürekliliği açılarından tercih ediliyor. Yetiştirme ortamının su tutma ve besin depolama kapasitesi artıyor. Aynı zamanda bahçe peyzajında toprak ıslahında kullanılabiliyor. Bahçelerde her 100 metrekare için 5 metreküp kullanılması toprağı ıslah ediyor. Ayrışma derecesi H2-H5 olan beyaz Baltık torfu değişik elek boylarında üreticilere yönelik satışa sunuluyor.

 

Elek Boyları

Fine (ince) 0 - 10 mm
Standart 0 - 40 mm
Medium (orta) 7 - 20 mm
Coarse (kalın) 20 - 40 mm
Super coarse (çok kalın) 20 - 70 mm

 

Baltık torfu ayrıca hobi ürünleri hazırlayıp son  tüketiciye de sunuluyor.


Hobi grubu

2.5 litre, 5 litre, 10 litre,20 litre ,40n litre renkli baskılı poşetlerde, 40 litre ve 80 litrelik çuvallar halinde.
Profesyonel üreticiler için torf ve substrate’lar

70 litre, 80 litre, 150n litre, 250 litre, 300 litre, 340 litrelik paketler halinde.
Profesyonel üreticiler için torf ve substrate’lar

5000 litre, 5500 litre ve 6000 litrelik balyalar halinde.
Profesyonel üreticiler için cocopeat’ler 5kg’lık
n bloklar Yaklaşık (75 litre)
3kglik slapler (yaklaşık 60 litre)
n halindedir.

Döviz fiyatlarının uzun bir dönemdir düşük kalmasından kaynaklı ithal-yerli fiyat makasının kapanması baltık torfuna olan talebin artmasında kalitesinin yanısıra ayrı bir etken oluşturuyor. Baltık torfu Gartengold firması tarafından Türkiye’de ki kullanıcılara sunuluyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com