Her yer çiçek…Green City

Flowerpotlar, duvar yüzeylerine, direklere veya korkuluklara kolayca uygulanabiliyor.

Her yer çiçek…Green City

 

Green City, farklı çiçek türlerinin yüksek verimde yetiştirilebildiği, bütünüyle bilimsel bir konsept ile tasarlanmış ve özel bir dizayna sahip, flowerpot'lar üretiyor. Çiçeklerde uzun ömür sağlayan flowerpot'lar, duvar yüzeylerine, direklere veya korkuluklara kolayca uygulanabilliyor. Taşıma konstrüksiyonlarındaki ferforje seçenekleri, klasik veya modern zevkler için olanak sağlıyor.
Sokaklar, bulvarlar, meydanlar kentin gerçek tarzını yansıtıyor.

Green City Flowerpot'ları farklı formatlardaki direklere, kolonlara, duvarlara veya setüstlerine uyarlanabilen modeller içeriyor. Bu modeller, dalgalı dizaynları ile rüzgarın etkisini azaltarak çiçeklerin değişik seviyelerde salınımına olanak veriyor. Yuvarlatılmış iç yüzeyleri sayesinde ise bitkinin zedelenmesini engelliyor.

Farklı konstrüksiyonları ve güçlü mimari projeleri ile kendi stilini oluşturan Green City, hazır projelere de tam uyum sağlıyor. Green City Floerpot'ları, çarpma ve kırılmaya karşı yüksek dayanıma sahip. Sürekli güneş ışınlarından veya soğuktan etkilenmeyen kimyasal yapı içeriyor.
Green City, görsel efektleri zengin, 'kent içi huzur alanlarının' oluşturulmasında tartışmasız ağırlıklarını hissettiriyor. Esin kaynağı; 'Cennet Bahçeleri'.

Peyzaj sektörünün yenilikçi firması Fides A.Ş tarafından getirilen  uygulamalar özellikle yerel yönetimlerin gözdesi. Green city en son Sarıyer Belediyesi tarafından Sarıyer – Emirgan sahili boyunca  uygulandı.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com