Serralunga saksılar geldi…

Saksılar hem renklendi hem de aydınlandı...

Serralunga Saksılar geldi…

Saksılar hem renklendi hemde aydınlandı…

 

İtalyan stil ve tasarımının önde gelen isimlerinden sektörde 180 yıllık deneyimi ile tüm dünyada tanınan Serralunga 1825 bahçe ürünlerini , Volado  Türkiye'deki tasarımcılara ve özel tüketicilere sunuyor. Geniş renk ve model seçeneği ile her türlü projeye uyum sağlayan saksılar, artı 80 eksi 40 derece ve UV'ye olan dayanıklılığı ve kalitesi  sayesinde hem iç mekan hem dış mekan uygulamalarında tercih ediliyor. Saksıların içinde bulunan tasarruflu 18 Watt'lık ampul, ayrıca kalın bir cam fanus tarafından korunuyor. Her ürün üç metrelik siyah kablo, topraklı fişi ile birlikte satışa sunuluyor. Yapmanız gereken sadece ürünü kutusundan çıkartıp bitkinizi dikmek ve ardından 220 Volt'luk bir prize takarak kullanmak.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com