"Yeşil Pil" geldi…

Yol üzerlerine konacak otomatlatdan kolayca ulaşılabilecek.

"Yeşil Pil" geldi…
Cep telefonunu şarj etmek çoğu zaman sorun oluyor. Telefonun pili bitiyor ama şarjınız yanınızda olmuyor, olsa bile onu taşımak da ayrı bir dert... Cep telefonunuza uyacak şarjı bulmak için bir uğraş başlıyor. Tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için yeni bir ürün var. Üstelik “çevre dostu”...
Tüm cep telefonlarına ve kişisel elektronik cihazlara uyumlu.. Toksik kimyasallar kullanılmadan üretildiği için “Çevre Dostu”... Adı “Green Cell- Yeşil Pil”... Yeşil Pil (Green Cell)’in en iyi tarafı ise, pil bittiğinde yol üstündeki paralı otomatlardan yenisini alabilecek olmanız....
Yeşil Pil, Çevre Dostu İcatlar Yarışması (Greener Gadget Competition)’nda üçüncülük ödülünü kazandı. Tasarımcılarının amacı, boşalan telefon pillerinin yarattığı kirliliği önlemek. Yeşil Pil, sahip olduğunuz her elektronik cihaz için ayrı bir şarj bulundurmanız zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Tasarımcıları tüm cihazlara uyumlu Yeşil Pil’i kullanmamın çevre açısından bir devrim niteliğinde olduğunu söylüyor ve ekliyor: ”Artık biten piller toksik kimyasallarıyla çevreye zarar vermeyecek. Üstelik yol üstündeki paralı otomatlardan satın alınabilecek olması çok önemli...” (habitat.com)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com