Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı başladı

25- 29 Mart 2009 tarihleri arasında yapılacak fuar da yapısal peyzaj tasarımlarında kullanılan pekçok taş çeşidi sergilenecek.


İZFAŞ İzmir Fuarcılık Hizmet. Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. tarafından bu yıl 15.si gerçekleştirilen Marble Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı başladı.İzmir Kültürpark da gerçekleştirilen fuar'a 32 ülkeden 1112 katılımcı katılıyor.
Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda 29 Mart Pazar gününe kadar gezilebilecek olan fuar, mermer, traverten, granit, dekoratif taşlar, blok, mermer makinaları, ocak makinaları, elmas testere soket gibi ürün gruplarını bir araya getiriyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com