'Ya Susuz Kalırsak' fotograf sergisi açıldı

Sergide, su ve susuzluk özgün fotoğraf kareleriyle anlatılıyor.

Türkiye'den 31 fotoğraf sanatçısının hazırladığı ''Ya Susuz Kalırsak'' adlı karma fotoğraf sergisi

Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu desteğiyle gerçekleştirilen sergide, "su" ve "susuzluk" özgün fotoğraf kareleriyle anlatılıyor.

Yaşam kaynağı suyun, fotoğraf sanatının evrensel diliyle anlatıldığı sergiye, Bizans dönemi su sarnıcı ve Osmanlı hamamı kalıntılarının bulunduğu Rezan Has Müzesi'nin ev sahipliği yapması, insanlığın suya yaklaşımının tarihsel sürecini göstermesi açısından ayrı bir anlam katıyor.

Aralarında fotoğraf sanatçıları İbrahim Zaman, Emre İkizler, Nadir Ede, Mehmet Günyeli, Oktay Akdeniz ve Ercan Aslan'ın eserlerinin de yer aldığı sergi, 5 Nisana kadar ziyaret edilebilecek. Fotoğraflar daha sonra Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da sergilenecek.

(aa)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com