<P align=left><FONT face=Arial size=2>Kışın yaprağını döken bu ağaç h</FONT><FONT face=Arial size=2>aziranda çiçeklenir ve her toprakta yetişir.Robinia’lar Amerika orijinli ağaç ya da ağaççıklardır. Robinia pseudoacacia o denli yayılmıştır ki &nbsp;yerli bir tür olduğu bile düşünülebilir. Bazıları hem çiçeklenmeleri, hem de yapraklanmaları ile dekoratiftir, diğerleri çiçeklenmez; fakat yapraklanmalarının ve formlarının güzelliği, niçin bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olduklarının kanıtıdır.</FONT></P>

Kışın yaprağını döken bu ağaç haziranda çiçeklenir ve her toprakta yetişir.Robinia’lar Amerika orijinli ağaç ya da ağaççıklardır. Robinia pseudoacacia o denli yayılmıştır ki  yerli bir tür olduğu bile düşünülebilir. Bazıları hem çiçeklenmeleri, hem de yapraklanmaları ile dekoratiftir, diğerleri çiçeklenmez; fakat yapraklanmalarının ve formlarının güzelliği, niçin bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olduklarının kanıtıdır.

Detay için Bitki Bankası' na üye olmanız gerekmektedir.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com