Bahçelerimizin çiçekleri

Bahçelerin çoğunda yer alan çiçekler, oraya serinlik, neşe ve ilginç...

Bahçelerin çoğunda yer alan çiçekler, oraya serinlik, neşe ve ilginç formları, canlı renkleriyle egzotik bir hava katarlar. Türlerin, renklerin çeşitliliği, çiçeklenme zamanlarının tüm yıla yayılan farklılığı, pek çok konuma uyum sağlayabilme özellikleri, her bahçede, toprağa, güneşlenme durumuna, istenilen amaca en uygun bitkileri bulabilme imkânını verir. Çoğalmaları, tohumla, rizom ya da soğanla ve kök ayrımıyla gerçekleşir. Vejetasyon döngülerine göre, tek yıllık, iki yıllık, çok yıllık ve soğanlılar olarak sınıflandırılırlar.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com