Rulo ya da tabaka çim döşeme

Bu daha önceden yetiştirilmiş bir çimdir

Bu daha önceden yetiştirilmiş bir çimdir. Ticari satış biçimi ya bir kenarı 50 cm’lik plaklar ya da rulo şeklinde yapılmaktadır. Taşıma giderlerinden dolayı oldukça pahalı bir işlemdir. Genellikle tercih edilmeyen bir yöntemdir. Sadece çok küçük alanların ya da ekstra eğimli yamaçların çimlendirilmesinde kullanılır.

Bu tabakalar, iyi hazırlanmış ve düzleştirilmiş bir zemin üzerine yerleştirilmelidirler. Daha sonra da silindirle iyice sıkıştırılmalıdır. Bakım işlemleri, alanda ekilmiş çim yüzeylerle aynıdır.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com