Lolium perenne’siz karışımlar

Bu karışımlar ince yapraklı ve yavaş büyüme gösteren çimler oluşturacaklardır

Bu karışımlar ince yapraklı ve yavaş büyüme gösteren çimler oluşturacaklardır. Ancak mükemmel bir şekilde hazırlanmış alanlarda ekilebilirler. Ağar çıktıkları için Rye-Grass’lı karışımlara oranla daha seyrek biçilmelidirler. Metrekareye 20–30 gr olarak ekilir.

Karışıma yonca (üçgül) karışmamasına dikkat edilmelidir. Aşırı bir şekilde gelerek çim tohumlarıyla rekabete girebilir. Ayrıca koyu yeşil rengi ile çim alan içinde lekeler oluşturacaktır. Diğer yandan yağmurlu günlerde kayganlaşacak ve çiçekleri arıları çekerek, çim üzerinde yalın ayak oynayan çocuklar için tehlike oluşturacaktır.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com