Akuatik bahçeler

Bahçenin ortasında küçük bir su damlasının yarattığı tazelik...

Bahçenin ortasında küçük bir su damlasının yarattığı tazelik... Hangi insan hayal etmez ki! Bu bahçesine meraklı bir insanın onunla kurduğu bağın en  can alıcı noktalarındandır. Güzelce serilmiş bir çim,  çalı ve çok yıllıklardan oluşturulmuş uzanıp giden bitki grupları, iyi yerleştirilmiş bir sebze bahçesi... Geriye sadece su sesinin insana verdiği zevki keşfetmek kalıyor. Bahçenin dibinde küçük bir şelale, terasa çok yakışacak büyük bir çanak, yada bahçe için uygun ebatlarda düzenlenmiş su yüzeyleri (havuz, gölet...).

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com