Adım taşları

Adım için oluşturulan taşlar bahçe içi yollara en uygun materyallerdir.

Adım için oluşturulan taşlar bahçe içi yollara en uygun materyallerdir. Tamamen serbest bir çizgileri vardır. Bu yollar çiçek yastıklarının kalbine kadar girebilir, bir havuzu üzerinden atlayıp geçebilir, ya da bir çim alanı tam bölmeden geçebilir. Adım taşının en yaygın kullanıldığı çim alanlardaki döşemeler (doğal taş, ahşap, ya da betondan) 3-8 cm.lik  kum bir yastık üzerine konur ve çimle sınırlandırılırlar. Ortalama bir adımın 55-65 cm arası bir uzunlukta olduğu düşünülürse taşların bu aralıkla yerleştirilmesi uygun olacaktır. Sirkülasyon aksı üzerinde 15 er cm yanlara şaşırtılarak yerleştirilmeleri  gerekmektedir. Döşemelerin bitmiş seviyeleri çim kotundan  daha aşağıda olmalıdır

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com