Bahçenizde bir sunak

Sunulmuş olan birkaç önerinin yardımıyla

Sunulmuş olan birkaç önerinin yardımıyla, basit bir bahçe, şaşırtıcı bir biçimde çeşitli türde bitki ve hayvan için sığınak haline gelecek ve evinizin hemen yakınında gerçek bir doğa rezervine sahip olmuş olacaksınız. Aslında her bahçe, kırsal peyzajın insan eliyle yaratılan kısmını oluşturan büyük bir ağın halkalarıdır ve gün geçtikçe yaban hayatı da buna göre belirmektedir. En rahat fark edilen sakinler, kendilerini güvende hissettikleri bitkisel örtülerinin altında giderek çoğalacak olan kuşlardır. Günümüzde çok büyük bir oranla hala, kuşlar çeşitli kimyasalların kurbanı olmaktadırlar, hayatlarının devamı için kaçınılmaz olan doğal ortamların da azaldığı unutulmayarak, bahçelerin gün geçtikçe kanatlı dostlarımız için ne denli vazgeçilmez huzur limanları olduğu anlaşılmalıdır.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com