Bahçelerimizin sevimli sakinleri: kuşlar

Kuşlar bahçelerimizin en candan konuklarıdır

Kuşlar bahçelerimizin en candan konuklarıdır. Kızıl gerdan (nar bülbülü) tüm yıl boyunca bahçıvanın arkadaşıdır. O ağaçların gizli kiracısı, kış boyunca da yemlerin daimi ziyaretçisidir. Fakat tabi ki de bize yakın, günlük hayatımızı renkleriyle ve melodik ötüşleriyle güzelleştiren başka türler de vardır. Birkaç basit kural kuşlara bahçenizi sevdirmeye ve onların oraya yerleşmelerini sağlamaya yetecektir. Onlara doğanın kuralları çerçevesinde yardım götürülmelidir. Ve böylece bu renkli, sevimli tüy topakları, büyük küçük tüm ev halkının kendilerini zevkle seyretmelerine aldırış etmeyeceklerdir.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com