İğne yapraklılarda aşılama…

Özellikle Beykoz orman fidanlığı eski çalışanlarının birikimleri sektör de biliniyor.

İğne yapraklılarda aşılama…

Kaliteli peyzaj bitkisi üretmenin en temel koşulu kaliteli fide elde etmek. Bunun yöntemi ise aşılama tekniği. Kaliteli fide genellikle ithalat yolu ile sağlanıyor. Ancak aşılama konusunda ülkemizde de hatırı sayılır bir birikim (Orman fidanlıkları: Beykoz, Çayırbaşı vb…) var. Orman Ağaçları ve Tohumları Islah  Araştırma Müdürlüğü’nün “İğne  yapraklı  türlerde  kaliteli aşılı  fide üretme tekniği” üzerine yaptığı çalışma mutlaka incelenmeli ve yapılacak denemeler paylaşılmalı ve karşılıklı iletişimle geliştirilmeli.

Aşılama tekniğini İndirmek için tıklayınız

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com