Peyzaj mimarlığında yeni açılım...Bioclimatic tasarım

Çevresel etkilerden daha ileriyi çalışmak...

Gelişim, çevrebilimsel bir bağlamda tasarlanmalıydı. İnsanın etkileşimi ve meteorolojik çevreyi çalışmak, bio iklimi ve şehre ait planlamayı anlatmak için önemli. Sürdürülebilir şehre ait davranış,bu histe toplumun önemli bir etkeni kararlaştırması ile tekrar oluşturması olabilir.

Richard Hyde, "Sürdürülebilir şehre ait yerleşimlere bir yol olarak yer sağlarken bioclimatic"den sözeder. Bioclimatic mimari, binaları tasarlamanın bir yoludur, ve onlara karşı binanın çevresindeki doğal kuvvetlerle daha fazla çalışarak binaların içinde çevreyi yönetmektir.

 

(Xeritown / United Arab Emirates 2006 - 2008) 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com