Meşe Doğal Gençleştirme ve Rehabilitasyonu yapılıyor !

Ağır tohumlu meşe doğal gençleştirme ve rehabilitasyonu çalışmaları ağırlıklı olarak Kırklareli, Vize ve Bahçeköy İşletme Müdürlüklerinde yapılıyor...

 

 

İstanbul'da Rehabilitasyon Çalışmaları Devam Ediyor…

 

İstanbul Orman Bölge Müdürlüğünde Meşe Doğal Gençleştirme ve Rehabilitasyon Çalışmaları hızla devam ediyor.

 

Ağaçlandırma Seferberliği Eylem Planlarına uygun olarak ağır tohumlu Meşe Doğal Gençleştirme ve rehabilitasyonu çalışmalarına ağırlıklı olarak  Kırklareli, Vize ve Bahçeköy İşletme Müdürlüklerinde hız kazandırıldı.

 

Bol  tohum yılı 4-5 yılda bir olan ağır tohumlu meşe işletme sınıfında 2007-2008 yıllarında toplam 110 Ha öncü denilebilecek Doğal Gençleştirme Çalışması yapıldı.

 

Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü Kırklareli ve Edirne İlleri İç Trakya Antropojen steplere girişteki bozuk meşe ormanlarında 2007-2008 yıllarında 4584 Ha (2236+2348 ha)  sıklık bakımı-aralama–canlandırma Ekim-Dikim şeklinde rehabilitasyon çalışmaları bitirildi.

 

 

 

İİstanbul'da Rehabilitasyon Ça

 

 

(OGM)

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com