Dumankaya Müşterileri Ormanı yeşeriyor...

Dumankayadan ev satın alanlar adına yapılan bağışlarla her daire sahibi için 5 fidan dikiliyor.


Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırma misyonuyla yola çıkan Dumankaya İnşaat, “Dumankaya Müşterileri Ormanı” ile doğal çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.

Dumankaya, Türkiye’nin kaybolan ormanlarını yeniden kazanmak için mücadele veren Tema Vakfı ile Uşak’ta ‘’Dumankaya Müşterileri Ormanı”nı hayata geçiriyor. Proje kapsamında, Dumankaya’dan ev satın alanlar adına yapılan bağışlarla her daire sahibi için 5 fidan dikiliyor.
Dumankaya Vizyon’dan ev alanlarla başlayan fidan bağışları diğer projelerle devam edecek. Projenin amacı, gelecek kuşaklara daha güzel bir dünya bırakmak için çevre bilincinin oluşmasına ve doğal çevrenin korunmasına katkıda bulunmak.
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; “kente kimlik katan yaşam alanları kazandırırken aynı zamanda doğal çevreyi koruma amacını taşıyoruz. Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak projelerimizde güvenilirliliğin yanı sıra yeşil alanlar da önemli yer teşkil ediyor. Yeşile ve doğaya verdiğimiz bu önemi Tema Vakfı ile gerçekleştirdiğimiz ‘’Dumankaya Müşterileri Ormanı” ile projelerimizin dışına taşıyarak hem ülkemiz hem de dünyamız için bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Sorumlu yatırım, sorumlu yatırımcı kavramını hayata geçirmeye yönelik bir dizi uygulamaya imza atan Dumankaya, doğal çevrenin korunması bağlamında geri dönüşümlü malzemelerin kullanımını özendirmeyi, kuruluşun faaliyetlerinin olumsuz çevresel etkilerini minimuma indirmeyi ve doğal çevreyi koruyan, doğal çevreye önem veren bir kurum olmayı hedefliyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com