Ytong II. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Düzenlenecek sergide, ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan 41 eser fotoğraf severlerle buluşacak.

Ytong’un ülkemizde iklim değişikliğinin çevre ve doğal yaşam üzerindeki olumsuz etkilerinin belgelenmesi ve değişime tanıklık edilerek, toplumda bilinç yaratılması amacıyla düzenlediği “Küresel Isınmayı Objektifinize Hapsedin” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Çevre dostu yapı malzemeleri üreten Ytong dünyamızı ve ülkemizi tehdit eden küresel ısınma tehlikesine karşı farkındalık yaratmak ve alınabilecek önlemlere dikkat çekebilmek amacıyla bu yıl düzenlediği yarışmanın konusunu “Küresel Isınma” olarak seçmişti. 

İzzet Keribar, Nadir Ede, Bülent Özgören, Feyza Berker ve Tuğrul Tüfekçi ’den oluşan seçici kurul, 13 Ekim 2008 Pazartesi günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında 265 katılımcının gönderdiği toplam 669 eseri değerlendirdiler. Yapılan değerlendirme sonucunda 7 eser ödüle layık görülürken, 41 eser ise sergilenmeye değer bulundu.

1.Ödül

2. Ödül

 

 

3. Ödül

 


 

Mansiyon: Kazım Kalpalp

 

 

Mansiyon: İbrahim Ayşil

 

 

Mansiyon: Ahmet R. Tülüce

 

Mansiyon: Zeki Yavuzak

 Yarışmada derece alan eser sahipleri şöyle:

1. Ödül : Arif Tanju Korkmaz
2. Ödül : Nuri Çorbacıoğlu
3. Ödül : Zeka Sağlam
Mansiyon : Ahmet R. Tülüce
Mansiyon : Yılmaz Kalpalp
Mansiyon : İbrahim Ayşıl
Mansiyon : Zeki Yavuzak

Ödül alan sanatçılara ödül ve plaketleri 31 Ekim 2008 Cuma günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek törende takdim edilecek. Aynı gün düzenlenecek sergide, ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan 41 eser fotoğraf severlerle buluşacak.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com