TOKİ Tema Park ihalesi 20 Ekim’de yapılacak !

İstanbul Halkalı da yapılacak uluslararası doğa ve eğlence parkı için firmalardan fikir projeleri istenecek...

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul Halkalı’da yapılacak “uluslararası doğa ve eğlence parkı ihalesine katılımı artırmak amacıyla, firmalardan uygulama projesi istemeyecek. Firmalar, “fikir projeleri” veya “avam proje” ile ihaleye katılabilecekler.

TOKİ’nin, Halkalı Atakent’teki toplam 1 milyon 429 bin metre karelik arazinin “arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulü” satışı için açtığı ihalede teklifler, 20 Ekim’de, saat 14.00′te alınacak. Arazinin 1 milyon 241 bin metre karelik bölümüne doğa ve eğlence parkı yapılması öngörülüyor. Arazinin doğa ve eğlence parkı alanı olarak ayrılan bölümü dışındaki alanlara, lüks konut ve iş merkezleri yapılacak. İhale yerli ve yabancı inşaat firmalarına, bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşları ile yapacakları ortak girişime açık olacak.

İhale için başvuracak istekliler, ihale evraklarını, idareden bin 500 YTL bedel ile alabilecek. Değerlendirme sonucu uygun görülecek isteklilerle, 3 Kasım günü saat 14.00′de ikinci oturum yapılacak.

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, bölgede 20 bine yakın değişik konseptte konut yapımının da öngörüldüğünü hatırlatarak, projenin, konut satışlarını da olumlu etkileyeceğini söyledi.


Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com