Cost İstanbul'da...

Orman ekosistemleri tartışılacak.

Çevre ve Orman Bakanlığı (Orman Genel Müdürlüğü), Avrupa Birliği COST Ofisi, Avrupa Çevre Ajansı, Avrupa Araştırma Merkezi, Almanya Dünya Ormancılık Enstitüsü ve Uluslararası Orman Araştırma Merkezleri Birliği ile birlikte organize edilen “Değişen Çevrede Orman Ekosistemleri” isimli uluslararası bilimsel kongre İstanbul’ da Grand Cevahir Kongre Merkezinde yapılıyor. Kongre 11 Mart 2008 Salı günü başladı ve dört gün sürecek. Kongreye dünyanın dört bir yanından 100 den fazla uzman katılıyor.Kongreye Çevre ve Orman Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya ve Orman Genel Müdürü Osman Kahveci ev sahipliği yapıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com