Sonbaharı Bahçede yaşamak İsteyenlere

Spirit Song Koleksiyonunda ki her parça insan bedeninin doğal şekline uyacak biçimde tasarlanmış.

 Buteak Garden&Home tarafından ithal edilen Tiffany&Tiffany imzalı 'Spirit Song Koleksiyonu' ile sonbaharı karşılamak ayrı bir keyif olacak. Kosta Rika yağmur ormanlarında özenle yetiştirilen tik ağaçları ve paslanmaz çeliğin mükemmel uyumu ile yaratılan Spirit Song Koleksiyonu’ndaki her parça insan bedeninin doğal şekline uyacak biçimde tasarlanmış.

Fonksiyonel sanattan ilham alınarak hazırlanan Spirit Song Koleksiyonu’nda Barbara ve Robert Tiffany ikilisi, mobilyaların tasarımındaki yumuşak ve zarif kıvrımlar için doğadaki organik biçimlerden esinlenmişler. Koleksiyonda önemli bir yer tutan bankların yaradılış fikrini ise, mühendis kökenli sanatçı ve endüstriyel tasarımcı Robert Tiffany şu sözleriyle açıklıyor:

“Ahşap bir bank yapma fikri aklıma ilk geldiğinde, mobilyanın oturma ve yaslanma yerlerinin, insan bedeninin şekline uyumlu olması gerektiğini düşündüm. Böylece bacaklardaki bükülmelere doğal bir biçimde uyum sağlayabilecek zarif bir mobilya tasarımı yarattım”. 

Amerikan Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alınan Spirit Song Koleksiyonu, ayrıca, International Casual Furniture Exhibition fuarında en mükemmel tasarım ve ADEX Platinium ödülüne layık görüldü.

Çok çeşitli ürün seçenekleri

Geniş ürün gamına sahip Spirit Song Koleksiyonu’nda farklı şekillerdeki masalardan, çeşit çeşit sandalyelere, kanepe ya da sırtsız bank modellerinden, dinlenme ürünlerine kadar pek çok ihtiyaca cevap veren alternatif bulunuyor.

Spirit Song Bench'in aldığı ödüller:

- Adex Plantinum Ödülü
- Amerikan Mobilya Üreticileri Derneği’nin Rahat Mobilya dalında en iyi tasarım ödülü
- National Home Book’un En İyi Özel Mobilya Ödülü
- Casual Furniture Dergisi’nin En İyi Tasarım Ödülü

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com