Çim yerine kyota yosunu...

Özellikle dikey bitkisel tasarımlarda kullanılıyor.

Kyoto (Japon yosunu), Bu ithal yosun türü özel olarak, Japonya da ve Avrupa’nın çoğu yerinde çim yerine kullanılıyor. Bahçeniz de, iç mekanlarınızdaki bitkilerle beraber kullanabilirsiniz. Rengi açık yeşil ve canlı. Kadifemsi bir görüntüsü var. Bonsai ağaçlarınızla beraber de kullanımı dekoratiftir. Suyu tutarak toprağın daha nemli ve verimli olmasını sağlar. Bu Kyoto yosun türünü plastik hariç neredeyse her türlü yüzeyde yetiştirebilirsiniz. Özellikle dikey bitkisel uygulamalarda kullanıma uygundur. 1 Paket Kyoto Japon yosun tohumu( 14gr)  90 x 30cm bir alan için yeterlidir.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com