Biopark doğal hayatı göletle buluşturuyor

Bitkilerin köklerinden sağlanan fotosentezle de oksijen salınımının sürekli kılındığı havuzlarda suyun temizlenmesinin yüzde 50 etkili olduğu belirtiliyor.

Biopark doğal hayatı göletle buluşturuyor

 

Biopark Biyolojik Havuz Sistemleri, doğal yüzme göletleri ve biyolojik arıtma sistemleri konusunda Avusturyalı Rabags ile gerçekleştirdiği lisans anlaşmasıyla firmanın ekolojik havuz ve göletlerini Türkiye'ye getiriyor. Havuzda yaşayan bitkilerin köklerinden sağlanan fotosentezle de oksijen salınımının sürekli kılındığı havuzlarda suyun temizlenmesinin yüzde 50 etkili olduğu belirtiliyor. Öte yandan Biopark isteyen müşterilerine farklı bir aydınlatma sistemi ile suyun yansıtma özelliğini de kullanarak 1.2 milyon farklı renkte yansıma yaratarak, doğanın renklerini evinizin bahçesine taşıyor.
 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com