Elasa 2009 toplantısı Türkiye de !..

Avrupa peyzaj mimarlığı öğrenci topluluğu (Elasa)toplantısı her yıl farklı bir ülkede farklı tema ile düzenleniyor.

Elasa 2009 toplantısı Türkiye de !..

Avrupa peyzaj mimarlığı öğrenci topluluğu (Elasa) her yıl farklı bir ülkede farklı tema ve konularla yaptığı toplantısını 2009 yılında Türkiye‘ de gerçekleştiriyor.

Avusturya‘ da yapılan 2008 toplantısına katılan PMO Genç Temsilcisi tarafından Türkiye‘ de yapılması önerilen 2009 toplantısının hazırlıklarına başlanıyor.

Erzurum‘ da Yaz Kampı programında bulunan PMO Genç Üniversite Temsilcilerinin burada yapacakları toplantıların bir konusu da ELASA 2009 Mini meeting Türkiye olacak.

Avusturya toplantısına katılan PMO Genç Temsilcisi tarafından 2008 toplantısı hakkında yapılacak slayt-sunumun ardından PMO Genç Temsilcileri kendi aralarında bir hazırlık komisyonu oluşturacaklar.

PMO Genç’in ev sahipliğini yapacağı bu önemli uluslararası toplantının, peyzaj mimarlığı öğrencilerine dönük vizyon ve  perspektif sunmasının yanında, mesleğin tanıtımına da katkı sunacağı düşünülüyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com